Zodpovědnost za obsah

DDT Golf s.r.o.
nám. 3. května 17
765 02 Otrokovice
Czech republic

+420 601 360 707
srilanka@hotelmoskva.cz

 

Webdesign

Petra Holbíková
www.holbik.cz
petra@holbik.cz

 

Fotografie

Karolína Štursová
www.karolinastursova.cz
kstursova@gmail.com

 

Ikony od Freepik z www.flaticon.com,

licence CC 3.0 BY.

 

Zřeknutí se práv

Informace obsažené na této webové stránce jsou pouze pro obecné informační účely. Společnost DDT Golf s.r.o. nenese žádnou odpovědnost za správnost, přesnost, včasnost, spolehlivost a úplnost informací. Autor vynaložil veškeré úsilí, aby informace zde uvedené odpovídaly aktuální situaci a poznatkům. Případné změny mohou být zveřejněny v informačních emailech. Jakékoli spoléhání na tyto informace je tedy výhradně na vlastní nebezpečí.

DDT Golf s.r.o. nenese zodpovědnost za jakoukoli ztrátu nebo škodu včetně nepřímé nebo následné ztráty či škody nebo jakoukoli ztrátu či škodu způsobenou ztrátou dat nebo ziskem plynoucím z užívání této webové stránky nebo v souvislosti s ní .

DDT Golf s.r.o. vyvíjí se veškeré úsilí, aby webová stránka fungovala správně. Nicméně DDT Golf s.r.o. nenese žádnou odpovědnost za webovou stránku, která je dočasně nedostupná z důvodu technických problémů, které jsou mimo naši kontrolu.

Všechny nabídky jsou nezávazné. Autor si výslovně vyhrazuje právo na změnu částí nebo celou nabídku bez předchozího upozornění, přidat, odstranit nebo ukončit zveřejnění dočasně nebo trvale.

Ručení za odkazy

Odkazy na webové stránky třetích stran leží mimo naši oblast odpovědnosti. Odmítáme jakoukoliv odpovědnost za takové webové stránky. Přístup a používání těchto webových stránek je na vlastní riziko.

Cookies

K analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, jsou určeny ke zkvalitnění použitelnosti našich webových stránek. Více informací zde.